BAYİMİZ OLUN !

Su arıtma cihazı sektörü son 10 yılda her yıl %100’ün üzerinde büyüme göstermektedir. Dünya çapındaki sektör büyüklüğü 5 milyar doların üzerinde iken, Türkiye Pazar payı 200 milyon dolara ulaşmıştır.

Ülkemizde su arıtma sektörü her yıl %100’ün üzerinde büyümesine rağmen, istatistikler evlerin sadece %3’ünde arıtma cihazı olduğunu göstermektedir. Bu veri Türkiye su arıtma cihazı pazarının katlanarak büyümeye devam edeceğinin en önemli göstergesidir.

NEDEN AQUATEKNO SU ARITMA ?

Firmamız evsel ve endüstriyel su arıtma sistemlerinin üretiminin yanı sıra, proje & uygulama ve teknik servis hizmetleri ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.

%100 Türk sermayesiyle üretim yapan Aquatekno su arıtma sistemleri, kuruluşundan bu yana sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek mümkün olan en değerli içme suyu elde etmeyi sağlayan filtrasyon teknolojisi çözümleri sunmaktadır.

Güçlü stok ve dağıtım ağıyla hizmet veren Aquatekno su arıtma sistemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile tüm Türkiye’de satış & yetkili servis noktalarını her gün arttırarak sürdürülebilir piyasa liderliğini hedeflemektedir.

AVANTAJLARIMIZ

–          Üretici firma olmamız sebebiyle sınırsız stok ve ürün konfigürasyon desteği

–          Bayimiz olmanız durumunda satış & teknik eğitim

–          Bölge & il bayiliğinde satış yönlendirmesi & web sitemizde bayimiz olarak yayınlanma

–          Private label (fason üretim) kendi markanız ile üretim imkanı

–          2 yıl fabrikasyon ve üretim hatası garantisi

–          Suyla temas eden tüm parçalarda gıdaya uygunluk ve NSF sertifikası

–          İstisnasız her ürün için dayanıklılık ve sızdırmazlık testi