Hakkımızda


Önder Koç Ev Aletleri Ltd. Şti. tarafından 2010 yılında kurulan Aquatekno su arıtma sistemleri, İstanbul’da bulunan üretim tesislerinde geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Firmamız evsel ve endüstriyel su arıtma sistemlerinin üretiminin yanı sıra, proje & uygulama ve teknik servis hizmetleri ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.

%100 Türk sermayesiyle üretim yapan Aquatekno su arıtma sistemleri, kuruluşundan bu yana sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek mümkün olan en değerli içme suyu elde etmeyi sağlayan filtrasyon teknolojisi çözümleri sunmaktadır.

Güçlü stok ve dağıtım ağıyla hizmet veren Aquatekno su arıtma sistemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile tüm Türkiye’de satış & yetkili servis noktalarını her gün arttırarak sürdürülebilir piyasa liderliğini hedeflemektedir.

Vizyonumuz


Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz


Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider su arıtma zinciri olmak, Uzakdoğu firmalarıyla rekabet ederek türk üretimi su arıtma cihazlarımızı tüketiciye sunmak,